Ojcowski Zakątek

Więcej o nas

Informacje, vouchery i artykuły o Ojcowskim Zakątku

Dzięki naszemu zaangażowaniu w odbudowę i urządzenie tego ponad stuletniego domku stworzyliśmy idealne miejsce do odpoczynku z dala od zgiełku miasta, którym chcemy się z Państwem dzielić. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami naszych gości oraz artykułami informacyjnymi, które potwierdzają naszą reputację, jako niezawodnego gospodarza tego uroczego miejsca. Dziękujemy wszystkim gościom za zaufanie.

weekendówka.pl

W czerwcu 2023 miałam okazję spędzić dwa dni w domku Ojcowski Zakątek (dawniej: Ojcowskie Zacisze) w Woli Kalinowskiej w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Na wyjeździe byliśmy we dwoje z partnerem i przetestowaliśmy wszystkie udogodnienia, jakie oferuje domek. Relaksowaliśmy się, ale byliśmy też zmuszeni pracować zdalnie.

Opowiem Wam, jak było, jakie są zalety i wady domku i czy moim zdaniem warto. Artykuł powstał we współpracy z Ojcowskim Zakątkiem.

nearb.pl

NearB. to portal tworzony przez ludzi z pasją. Powstał, aby ułatwić zarówno mieszkańcom jak i turystom znalezienie lokalnych, ciekawych i dobrych miejsc.

nearB. o nas : “My jesteśmy oczarowani! Okolica jest piękna a hamakowa antresola- mega wygodna! Można się poczuć znowu jak dziecko!

Wędrówki z psem

Jeśli szukasz niezapomnianej przygody wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem, to przewodnik “Wędrówki z psem” może być doskonałym pomysłem dla Ciebie. Taki przewodnik zapewnia nie tylko niesamowite chwile spędzone na świeżym powietrzu, ale również możliwość skorzystania z wygodnego zakwaterowania, w którym Twój pies będzie mile widziany, gdzie został umieszczony Ojcowski Zakątek.

Voucher na nocleg

Najcenniejsze co możesz ofiarować w prezencie bliskiej osobie to ciekawe doświadczenie! Szukasz nietypowego prezentu na urodziny lub imieniny? Chciałbyś zaskoczyć prezentem ślubnym parę młodą, a może szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent z okazji rocznicy? Obdaruj swoich bliskich niepowtarzalnymi wrażeniami!